Odlotowe Ciekawostki

Kurs tańca na rurze

Kobiety poszukują nowych wyzwań, dzięki którym mogą poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjniejsze. Taniec od dawna pozwalał paniom wyrażać nie tylko swoje emocje, ale pokazywać również swoje atuty. Coraz popularniejszy staje się taniec pool dance, tak zwany „taniec na rurze”. Zapisy na kursy tańca zaczynają się z każdym rozpoczęciem września. Zainteresowanie takimi kursami tańca jest ogromne!

kurs tańca poznań

Siła mięśni

Niech nikogo nie zwiedzie zwykła rura. Dla wielu to wysiłek nie do pokonania. Okazuje się, że ćwiczenia na rurze potrafią być bardzo męczące. Dlatego kursy tańca pool dance to doskonały sposób na zrzucenie paru kilo w bardzo szybkim czasie. To również świetny sposób na modelowanie oraz wyrzeźbienie sylwetki. Wszystko za sprawą tego, że w czasie ćwiczeń na rurze używa się dosłownie każdego mięśnia. Zacząć wyliczanie można od rąk oraz nóg, a skończyć na mięśniach brzucha oraz karku. Panie zauważają, że praca na rurze daje wiele korzyści. Dzięki uwodzicielskim ruchom potrafią pokazać się z dobrej strony oraz poczuć się znacznie atrakcyjniej.

Bóle

Należy jednak wspomnieć o tym, że kursy tańca pool dance mogą powodować drobne urazy. Przede wszystkim należy zacząć od siników oraz drobnych obić. A to za sprawą upadków. Taniec na rurze odbywa się w powietrzu, jedynym oparciem staje się sama rura. Dlatego w trakcie ćwiczeń można nabyć kontuzji. Powinny zdawać sobie z tego sprawę wszystkie panie, które mają zamiar zapisać się na tego typu kurs tańca.

Dodaj komentarz